ÜRETİM

Geniş ürün yelpazesi ile kaliteli ürünler.

Laser, inkjet, fotokopiler ve dotmatrix yazıcılara uygun A4 ve sürekli form formatında üretilen TANEX etiketleri sizin yaşamınızı kolaylaştıracak, renklendirecek ve düzenleyecek.

Ayrıca isteğe uygun baskılı veya baskısız olarak hazırlanabilen market terazi & raf etiketleri, barkod etiketleri, tekstil üreticilerine çözüm üreten tekstil etiketleri ile sanayicilerimize ve ticarethanelere, okul ve anaokulu çocuklarına yönelik etiketlerimizle eğitim sektörüne de hizmet vermekteyiz.

AR-GE ÜRÜN GELİŞTİRME

Profesyonel sunumlar için düzenlemeler yapabileceğiniz dosyalama etiketlerimizle, yapıştırılan zeminin rengini alarak baskıymış gibi görünüm kazandıran renkli zeminlere uygun şeffaf etiketlerimizle, yaratıcılığınızı geliştirebilirsiniz.

Tekrar tekrar söküp yeni kimlik kazandırabileceğiniz sökülebilir etiketlerimizle hayat artık daha kolay.

TASARIM

Tasarım işlemleri kullanıcıların kullanım kolaylığı ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak gerçekleştirilir.

BASKI İŞLEMLERİ

Yüksek baskı kalitesi ve ileri teknoloji makine parkımızla hassasiyet gerektiren baskı işlemleri yoğun bir serilikte başarıyla gerçekleştirilir.

KALİTE KONTROL

Kullanıcı memnuniyetini ilke edinmiş firmamızın ISO 9001 : 2008, ISO 14001 : 2004, OHSAS 18001 : 2008 standartlarında gerçekleşen üretim yapımızla kalite kontrollerimiz büyük hassasiyetle gerçekleşir.